Strona archiwalna

Na tej stronie znajdują się numery archiwalne kwartalnika od 1 (2010) do 53 (2023). Począwszy od numeru 54 kwartalnik znajduje się pod tym adresem.

 

Jan Maliszewski

ORCID: (nieznany)

dziennikarz i muzyk. Podinspektor w wydziale komunikacji społecznej i promocji dla dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Dziennikarz i specjalista od mediów społecznościowych w magazynie Presto. Copywriter na portalu Dobrzezamieszkasz.pl. Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie; kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalnością: komunikacja medialno-marketingowa. W 2015 roku uzyskał dyplom zawodowego muzyka w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Żyrardowie; klasa perkusji. Obecnie członek jedynej w Polsce Orkiestry Perkusyjnej „Marimband”. Oczywiście miłośnik i wykonawca muzyki, ale także pasjonat sportu, szeroko pojętej sztuki i podróży.
Artykuły
 • Kreowanie wizerunku mężczyzny w dziennikach prasowych „Super Express” i „Fakt” w latach 2015-2017 w kontekście odpowiedzialności społecznej mediów
  KMT 37 / 2019
 • Informacje
  Numery

  Zobacz wszystkie numery

  Linki
  Inne informacje

  Używamy plików cookies do mierzenia ruchu na stronie. Więcej na ten temat...