Słowa kluczowe: konferencje

KMT 2022 nr 4 Pobierz PDF

Rafał Leśniczak,

Źródło: Rafał Leśniczak, Sprawozdanie z międzynarodowej konferencji naukowej 9th European Communication Conference (ECC) Rethink Impact, organizowanej przez European Communication Research and Education Association, Aarhus 19-22 października 2022, "Kultura - Media - Teologia", 2022( 52) nr 4, s. 242-244.

W dniach od 19 do 22 października 2022 r. odbyła się Aarhus międzynarodowa konferencja naukowa zatytułowana Rethink Impact. Organizatorami spotkania byli: European Communication Research and Education Association (ECREA), Wydział Mediów i Studiów Dziennikarskich Uniwersytetu w Aarhus (Department of Media and Journalism Studies at Aarhus University) oraz Duńska Szkoła Mediów i Dziennikarstwa (Danish School of Media and Journalism).

Rafał Leśniczak

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

ORCID: 0000-0003-0099-4327

doktor habilitowany nauk społecznych w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach (UMCS 2020), profesor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, kierownik Katedry Komunikacji Społecznej, Public Relations i Nowych Mediów Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW w Warszawie. Jest autorem ponad 80 publikacji naukowych z zakresu mediów, religii i polityki. Jego zainteresowania naukowe koncentrują̨ się̨ wokół komunikowania politycznego, analizy wizerunku prasowego instytucji, organizacji, liderów politycznych, procesów personalizacji i mediatyzacji, public relations oraz teorii komunikowania masowego.